Home

Vidutinis Blogiausias Archeologiniai disko metikai Paauglystės metai Tulpės Skylight

Disko metikai apie lietuvių paslaptį ir vietą šalies sporte: akivaizdu, kad  pasiekimais krepšinį lenkiame - LRT
Disko metikai apie lietuvių paslaptį ir vietą šalies sporte: akivaizdu, kad pasiekimais krepšinį lenkiame - LRT

Geriausi pasaulio disko metikai varžysis be V.Aleknos | KaunoDiena.lt

Pasaulio lengvosios atletikos čempionate kovą dėl medalių tęs du Lietuvos disko  metikai - Delfi sportas
Pasaulio lengvosios atletikos čempionate kovą dėl medalių tęs du Lietuvos disko metikai - Delfi sportas

Mykolas Alekna neturi lygių ir pasaulyje – disko metikas Kenijoje nokautavo  varžovus pirmuoju metimu
Mykolas Alekna neturi lygių ir pasaulyje – disko metikas Kenijoje nokautavo varžovus pirmuoju metimu

Virgilijus Alekna: Lietuvoje ir ateinančiais metais dominuos disko metikai  | tv3.lt
Virgilijus Alekna: Lietuvoje ir ateinančiais metais dominuos disko metikai | tv3.lt

Puošni disko metikų istorija: Lietuvos lengvojoje atletikoje jiems nėra  lygių
Puošni disko metikų istorija: Lietuvos lengvojoje atletikoje jiems nėra lygių

Disko metikai Palangoje: A.Gudžius iškovojo pirmąją vietą, Martynas Alekna  – antras | Sportas | 15min.lt
Disko metikai Palangoje: A.Gudžius iškovojo pirmąją vietą, Martynas Alekna – antras | Sportas | 15min.lt

Lietuvos disko metikas Andrius Gudžius iškovojo aukso medalį Berlyne —  Pamarys
Lietuvos disko metikas Andrius Gudžius iškovojo aukso medalį Berlyne — Pamarys

Sudėtingas sąlygas aiškinęs A.Gudžius: „Į medalius realiai pretenduoja 6–8 disko  metikai“ | Sportas | 15min.lt
Sudėtingas sąlygas aiškinęs A.Gudžius: „Į medalius realiai pretenduoja 6–8 disko metikai“ | Sportas | 15min.lt

Tapo žinoma, kiek tūkstančių eurų užsidirbo sėkmingai pasirodę Lietuvos disko  metikai
Tapo žinoma, kiek tūkstančių eurų užsidirbo sėkmingai pasirodę Lietuvos disko metikai

Disko metikas Andrius Gudžius Tokijo olimpinėse žaidynėse iškovojo šeštąją  vietą | zmones.lt
Disko metikas Andrius Gudžius Tokijo olimpinėse žaidynėse iškovojo šeštąją vietą | zmones.lt

Disko metikas A. Gudžius Tokijo olimpinių žaidynių finale liko šeštas |  KaunoDiena.lt
Disko metikas A. Gudžius Tokijo olimpinių žaidynių finale liko šeštas | KaunoDiena.lt

Disko metikas A. Gudžius iškovojo pasaulio taurės varžybų Vokietijoje  bronzos medalį - LRT
Disko metikas A. Gudžius iškovojo pasaulio taurės varžybų Vokietijoje bronzos medalį - LRT

Disko metikų elitas Palangoje – Mykolas Alekna nepaliko šansų broliui ir  A.Gudžiui | Sportas | 15min.lt
Disko metikų elitas Palangoje – Mykolas Alekna nepaliko šansų broliui ir A.Gudžiui | Sportas | 15min.lt

Medalius atsiėmę disko metikai apie Mykolo Aleknos fenomeną: pasaulyje to  nėra buvę - LRT
Medalius atsiėmę disko metikai apie Mykolo Aleknos fenomeną: pasaulyje to nėra buvę - LRT

Trys Lietuvos muškietininkai Budapešte – trys disko metikai stos į kovą  pasaulio čempionate - LRT
Trys Lietuvos muškietininkai Budapešte – trys disko metikai stos į kovą pasaulio čempionate - LRT

Disko metikas Virgilijus Alekna tarptautinėse varžybose Vokietijoje buvo  septintas | Sportas | 15min.lt
Disko metikas Virgilijus Alekna tarptautinėse varžybose Vokietijoje buvo septintas | Sportas | 15min.lt

Lietuvoje vėl susirungs stipriausi pasaulio disko metikai - Delfi sportas

Lietuvos disko metikų šlovės istorija, kurios gali pavydėti net didžiausios  šalys: 19 medalių – 5 olimpiniai, 8 pasaulio ir 6 iš Europos čempionatų -  LRT
Lietuvos disko metikų šlovės istorija, kurios gali pavydėti net didžiausios šalys: 19 medalių – 5 olimpiniai, 8 pasaulio ir 6 iš Europos čempionatų - LRT

R. Ubartas apie Lietuvos disko metikus: „Pasiekti du pikus per mėnesį yra  menas“ | Sportland Magazine
R. Ubartas apie Lietuvos disko metikus: „Pasiekti du pikus per mėnesį yra menas“ | Sportland Magazine

Pasaulio čempionate disko metikas A. Gudžius liko be nieko – metė blogiau  nei visada
Pasaulio čempionate disko metikas A. Gudžius liko be nieko – metė blogiau nei visada

Intriguojantis disko metikų susitikimas – Čehas pagerino Europos komandinio  čempionato rekordą, Gudžius liko antras - LRT
Intriguojantis disko metikų susitikimas – Čehas pagerino Europos komandinio čempionato rekordą, Gudžius liko antras - LRT